Pożyczka na rozwój firmy

Jeżeli trafiłeś właśnie tu, to z pewnością szukasz pomocy w rozwoju swojej firmy. Pozyskajfinansowanie.pl to platforma – przestrzeń, która pomaga w znalezieniu i dobraniu najlepszego dofinansowania, idealnie dopasowanego do potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności. Nasz zespół pomoże w znalezieniu najkorzystniejszej pożyczki unijnej, porównując wszystkie dostępne na rynku propozycje finansowania ze środków Unii Europejskiej oraz co ważne kontaktuje z funduszami pożyczkowymi i w wypełnieniu koniecznych formalności.

Rozwój firmy nie zawsze jest możliwy bez zewnętrznego wsparcia finansowego, czy też dofinansowania. Wielu przedsiębiorców stara się o kredyty komercyjne w bankach, ale nie zawsze jest to łatwe i nie zawsze kończy się sukcesem. Rozwiązaniem są unijne instrumenty zwrotne, takie jak pożyczki na rozwój firmy i działalności.

O finansowanie firmy ze środków unijnych może starać się wielu przedsiębiorców z sektora MŚP. Pieniądze dostępne są w ramach wielu różnych programów: zarówno tych obejmujących cały kraj, jak i poszczególne regiony.  

Źródła finansowania

Do dyspozycji przedsiębiorców jest kilka programów, które oferują zwrotne finansowanie.  

Oto one:

 • Regionalne Programy Operacyjne (w tym Jeremie 2 i Jessica 2)
 • Program Operacyjny Inteligentny Rozwój
 • Program Operacyjny Polska Cyfrowa

Wybór jest duży i stanowi bardzo dobra alternatywę dla kredytów w komercyjnych bankach. Co więcej, pożyczki unijne udzielane są co do zasady na lepszych warunkach. Przedsiębiorca może zaciągnąć m.in. tanią pożyczkę na cele obrotowe, inwestycyjne lub inwestycyjno-obrotowe. Najczęściej z tej formy finansowania korzystają przedsiębiorcy, którzy zaciągają pożyczkę rozwój działalności.

Pożyczka na firmę? Pomożemy! 

Pożyczki unijne dla firm z funduszy europejskich udzielane są tym przedsiębiorcom, którzy spełnią wymagane kryteria (są one uzależnione od programu i rodzaju produktu z którego się korzysta). Niektóre pożyczki na firmę przygotowane są i przeznaczone wyłącznie dla firm działających na rynku nie dłużej niż 24 miesiące, inne przyznawane są wyłącznie mikro i małym przedsiębiorstwom, jeszcze inne dostępne są dla średnich.  Pożyczki unijne dla firm mają bardzo atrakcyjne oprocentowanie – w niektórych województwach nawet od 0%.

Przedsiębiorca może starać się o pożyczkę dla firmy w wysokości nawet do 1 mln zł. Jednak ostateczna wysokość uzależniona jest od regionu na terenie którego prowadzi się działalność gospodarczą i programu z którego wsparcia się korzysta. Dlatego tak ważne jest doświadczenie i wiedza podczas szukania najodpowiedniejszego partnera oraz podczas wypełniania wniosku!

 Boisz się, że nie poradzisz sobie z formalnościami? Od tego jesteśmy my!

 • Po pierwsze, w znalezieniu odpowiedniej pożyczki unijnej idealnie dopasowanej do potrzeb i chęci rozwoju Twojej firmy.

Aby dopasować idealny produkt konieczna jest zatem dokładna analiza przedsiębiorstwa.

 • Po drugie, w skontaktowaniu Cię z funduszem pożyczkowym, który oferuję wybraną przez Ciebie pożyczkę dla Twojej firmy.

Dzięki temu nie będziesz musiał szukać i tracić czasu. Ułatwimy Ci kontakt z odpowiednim partnerem.

 • Po trzecie, w wypełnianiu wszystkich formalności.

Wiemy, że wypełnianie wniosków nie zawsze jest proste. Dlatego pomagamy aż do otrzymania finansowania.

Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie starania się o pożyczkę unijną na rozwój działalności!

Jeżeli:

 • potrzebujesz wsparcia finansowego dla rozwoju swojej firmy,
 •  nie chcesz zaciągać kredytu w komercyjnym banku,
 • nie wiesz, jak uzyskać pożyczkę unijną,
 • masz obawy jak wypełniać wniosek pożyczkowy …

zapraszamy do kontaktu! Pomożemy w uzyskaniu odpowiedniego dofinansowania.  Oszczędzisz czas i zyskasz wsparcie doświadczonych fachowców!

Warunki finansowe:

Wysokość pożyczki

do 2 mln zł

Oprocentowanie

od 0 %

Okres spłaty

do 15 lat

Karencja

do 24 miesięcy

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby otrzymać pożyczkę na cele rozwojowe powinieneś spełniać poniższe warunki:

 • mieć zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą (o pożyczkę możesz zawnioskować odrazu po zarejestrowaniu firmy);
 • nie figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD);
 • posiadać stały adres zamieszkania w Polsce;
 • mieć zdolność do obsługi zadłużenia na podstawie przyszłych przychodów;
 • mieć możliwość zabezpieczenia pożyczki w postaci aktywów.

Dzięki portalowi pozyskajfinansowanie.pl  proces pozyskania informacji o dostępnej ofercie i przygotowania wniosku o pożyczkę w całości odbywa się online, jest więc prosty i szybki.

Wystarczy kilka kroków, a wszystko po to, by dostosować się do Twoich oczekiwań.

Proste kroki ubiegania się o pożyczkę inwestycyjną:

Wybierz miejsce inwestycji, kwotę i wielkość zatrudnienia Twojej firmy

Od razu po wypełnieniu formularza online otrzymasz informacje o dostępnych pożyczkach na cele inwestycyjne oraz wszystkich funduszach pożyczkowych oferujących ten rodzaj instrumentu.

Jeśli chcesz uzyskać spersonalizowany raport o pełnej ofercie przygotowanej tylko dla Ciebie oraz szczegółach warunków finansowych i chcesz, aplikować do funduszy pożyczkowych za pośrednictwem portalu pozyskajfinansowanie.pl przejdź do II etapu formularza. Uzyskasz pełną ofertę a my pomożemy Ci w aplikowaniu o pożyczkę.

Znajdź ofertę