Kim jesteśmy

Pozyskajfinansowanie.pl to szybka i intuicyjna w obsłudze wyszukiwarka możliwości finansowania Twojej firmy ze środków publicznych – polskich i europejskich.

Wiemy, że czas to nadrzędna i nieoceniona wartość dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego, stworzyliśmy narzędzie, które wyszukuje dla Was informacje z 60 instytucji oferujących ponad 150 form wsparcia finansowanych ze środków publicznych, w formie pożyczek, gwarancji i zabezpieczeń.

Dzięki temu w kilka minut znajdziecie wsparcie odpowiednie dla Waszej firmy.

Zarejestrowanych użytkowników:

previous arrow
next arrow
Slider

Dlaczego warto korzystać ze środków unijnych?

Pożyczki unijne to forma pomocy, która zastępuje dobrze znany przedsiębiorcom system dotacyjny. Jest to instrument finansowy, z którego można korzystać wielokrotnie. Raz wzięta i spłacona pożyczka nie blokuje dostępu do kolejnej. Jest to więc idealne dla firm, które chcą sfinansować projekty zwiększające ich konkurencyjność, dokonać inwestycji w sprzęt produkcyjny, nowoczesne maszyny i urządzenia, lub wzbogacić swoją ofertę o nowe produkty i usługi. Są one dostępne dla doświadczonych przedsiębiorców jak i dla tych, którzy rozpoczynają działalność biznesową.