fbpx
POŻYCZKA PŁYNNOŚCIOWA

POŻYCZKA PŁYNNOŚCIOWA

Inwestycja w utrzymanie i rozwój firmy wymaga płynności finansowej. Jest to oczywiste, ale zdarzają się jednak sytuacje, które są kompletnie od nas niezależne. Nawet terminowe wykonywanie usług i planowanie budżetu na kolejne realizacje może popsuć zaległa należność od usługobiorcy. Szczególnie istotne jest to w przypadku zdarzeń losowych tak jak to miejsce obecnie w przypadku pandemii koronawirusa, itp. przypadków.

Utrata płynności finansowej może się tak naprawdę przytrafić w każdym momencie. Opóźnienia w płatności czy nietrafione inwestycje sprawiają, że firmie zaczyna brakować środków na normalne funkcjonowanie. Zazwyczaj jest to tymczasowe, ale mimo to może przysporzyć wiele problemów. Zwłaszcza, kiedy mamy rozpoczęte już usługi czy też planowe realizacje. Z pomocą może przyjść właśnie pożyczka płynnościowa. Okres jej zawarcia jest elastyczny co sprawia, że nie musimy spłacać jej z góry ustalonego harmonogramu.

CO MOŻEMY SFINANSOWAĆ POŻYCZKĄ PŁYNNOŚCIOWĄ?

Pożyczka płynnościowa przeznaczona jest na realizację przedsięwzięć wspomagających bieżącą płynność finansową przedsiębiorstwa, m.in.:

koszty wynagrodzeń

koszty energii

koszty obsługi biura

ubezpieczenia mienia firmy

koszty obsługi prawnej

koszty obsługi księgowej

koszty telefonów

koszty internetu

Wybór jest duży i stanowi bardzo dobrą alternatywę dla kredytów w komercyjnych bankach. Co więcej, pożyczki unijne udzielane są co do zasady na lepszych warunkach. Przedsiębiorca może zaciągnąć m.in. tanią pożyczkę na cele obrotowe, inwestycyjne lub inwestycyjno-obrotowe. Najczęściej z tej formy finansowania korzystają przedsiębiorcy, którzy zaciągają pożyczkę na rozwój działalności.

POMOŻEMY CI W STARANIACH O ŚRODKI POMOCOWE!

Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie starania się o środki pomocowe.

Jeżeli:
Z

potrzebujesz wsparcia finansowego na bieżącą działalność lub rózwój swojej firmy

Z
nie wiesz jak uzyskać takie środki
Z
masz obawy jak wypełnić taki wniosek
Zapraszamy do kontaktu!

Pomożemy w uzyskaniu odpowiedniego dofinansowania.
Oszczędzisz czas i zyskasz wsparcie doświadczonych fachowców!